#AK Parti
Vekil Kasapoğlu'ndan Kemeraltı ziyareti
AK Parti İzmir Milletvekili Kasapoğlu, AK Parti Konak İlçe Başkanı Başdaş ile birlikte Kemeraltı’nda esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi...
AK Parti’li İnan’dan Soyer’e eleştiri: “Harmandalı'yı Menderes'e taşımak bir saldırıdır”
AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in Menderes'e katı atık tesisi kurulmasına izin verilmediği...
Başkan Bilal Saygılı: ‘’Geniş bi yelpazede projeler gerçekleştiriyoruz’’
İzmir'de Dünya İnsani Yardımlaşma Günü’nde düzenlenen program kapsamında AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, yaptığı konuşmada, ‘’İnsanların yüzl...
Narlıdere için ‘jet’ karar: AK Parti’den ‘engelleniyoruz’ atağı
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin en önemli projelerinden olan ve merkezi iktidardan uzun süren çağrıların sonunda onay alan Narlıdere Metrosu için Büyü...
Meclis’ten depremzedeleri sevindiren karar: AK Parti’den uyarı
İzmir Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında depremzedeleri sevindiren emsal kararı tüm meclis üyelerinin evet oyuyla kabul edildi. AK Parti’den i...
Sezen Aksu, Merdan Yanardağ davasını kazandı: İcra talebi tartışma yarattı
2010'da yapılan Anayasa Referandumunda Sezen Aksu AK Parti'ye destek verince, Merdan Yanardağ tarafından eleştirilmişti. Aksu bunun üzerine dava açara...
Kaya’dan Soyer’e: Bu hızla giderseniz anca 125 yılda…
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in İzmir’deki altyapı çalışmalarına yaptığı açıklamaya AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya’dan...
Kütahya'da AK Partili Süleyman Ciner görevinden istifa etti
AK Parti Emet İlçe Başkanı Süleyman Ciner'in, 'affını isteyerek' görevinden istifa ettiği bildirildi....
AK Parti’de yerel seçim öncesi istifa
AK Parti’de yerel seçimler öncesi partide görev alan bazı isimler görevden ayrılarak istifalarını sundu. İşte o isimler… ...
Hızal’dan flaş ‘sözleşme’ iddiası: CHP ve belediye bağlantısı…
Kentsel dönüşüm çalışmaları ve İZBETON’la uygulanan kooperatif modelinin gündem olduğu İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısı’na AK Parti Grup ...
Başkan Saygılı: Siyaset yeniden tanımlandı
AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, AK Parti’nin 22. Kuruluş yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajda, ‘’AK Parti gücünü; asla sönmeyecek vatan ...
Eyyüp Kadir İnan'dan Bayraklı Şehir Hastanesi açıklaması
AK Parti İzmir Milletvekili Eyyüp Kadir İnan, Bayraklı Şehir Hastanesinde yapılan hazırlıklarla ilgili açıklamalarda bulundu...












